Локомотив Пд загуби от Славия с 0:3!

локо славия

Отборът  Локомотив (Пловдив) падна от Славия с 0:3 в първи мач от новия сезон в българската „А“ група.  Въпреки надмощието на черно-белите през по-голямата част от срещата, Георги Петков успя да реализира няколко атаки, които бяха решаващи за двубоя.

За пловдивчани мачът вървеше добре до средата на второто полувреме, когато Ивайло Димитров от Славия вкара първия гол в мача в 68-та минута. Само 8 минути след това беше вкаран и втория гол, а в последната минута на срещаат Димитров реализира и втори удар във вратата на „смърфовете“ за 3:0.

В следващия кръг Локомотив (Пловдив) ще бъде домакин на Берое на Лаута.

Ето и съставите на двата отбора:

Локомотив (Пловдив): 1 Теодор Скорчев, 25 Крум Стоянов, 6 Кирил Котев, 3 Александър Тунчев, 71 Пламен Крумов, 5 Георги Вълчев, 90 Оливие Боне, 27 Димо Бакалов, 19 Димитър Велковски, 9 Дани Кики, 11 Мартин Камбуров
Ст. треньор: Христо Колев

Славия: 1 Георги Петков 3 Димитър Пиргов, 6 Живко Атанасов, 25 Цветомир Панов, 71 Диего Фераресо, 10 Янис Карабельов, 5 Франк Мбарга, 20 Петър Атанасов, 7 Джереми Манзоро, 71 Емил Стоев, 14 Ивайло Димитров
Ст. треньор: Иван Колев

Снимка: sportal.bg