Локо би с 3:1 Асеновец, куче нахлу на терена!

10947873_1588717531344638_1208008668_n

Локомотив (Пловдив) победи с 3:1 аматьорския Асеновец в контролна среща на „Лаута”. Благой Наков откри резултата още във втората минута, но гостите изравниха в 15-ата след корнер. Спас Делев направи 2:1 в 27-ата минута, а капитанът Мартин Камбуров два пъти нацели гредите през първата част, преди да оформи крайното 3:1 в 53-ата минута.

Дебют за „черно-белите” направи юношата Шаби Османов, а Игнат Дишлиев получи контузия 20 минути преди края и Локо доигра мача с 10 души.

Най-любопитният момент бе малко след неговото начало, когато кучето Джони нахлу на терена. Песът живее на „Лаута” и го хранят работниците на стадиона, които набързо го извадиха от терена.

Снимка: lokomotivpd.com