Локо взе точка във Варна, Черно море изравни с 10 души (ВИДЕО)

12721876_1729947710554952_1232083223_n

Локомотив (Пловдив) взе точка при гостуването си на Черно море в мач от 26 кръг на „А“ група. „Черно-белите“  направиха 1:1 и дори могат да съжаляват, след като допуснаха изравняване, когато домакините вече бяха с 10 души.

Мартин Камбуров откри от дузпа още в в 10-ата минута на мача. Наказателният удар бе за нарушение в наказателното на Черно море на Симеон Райков, за което играчът получи червен картон. Това пък бе гол №162 за капитана на Пловдивчани, с което той се изравни на седмата позиция във вечната ранглиста със Стефан Богомилов.

В 55-ата минута Матиа Курьор с глава изравни резултата. Той се възползва от грешка на вратаря на Локомотив Ясин Ел Харуби.

Тимът на Черно море остава без спечелен мач през 2016 година, като отборът от Варна няма победа в първенството вече осем мача.