Локо загуби с 0:2 контролата с иранците

loko-zaguba

Локомотив (Пловдив) загуби от иранския Siah Jamegan FC с 0:2 контролната си среща в Турция.

„Черно-белите“ бяха по-активния тим и владееха повече топката. До 45-ата минута отборът на Jamegan имаха две 100-процентови ситуации, които влезлия на смяна в 30-ата минута Илко Пиргов отрази по чудесен начин.

Второто полувреме започна с очакван натиск на Локомотив.
Удари на Райнов и Камбуров бяха спасени от вратаря на Siah Jamegan.

Противно на показаното на терена Локомотив допусна едно попадение в своята врата. Съдията свири дузпа, която нападателят на Siah реализира. Дори играчите на Siah Jamegan се учудиха от странното решение на съдията.

Jamegan стигнаха и до втори гол, при който останаха сериозни съмнения за нарушение в атака, което съдията реши да не отсъди.

Локомотив, първо полувреме: Харуби (Пиргов 30′), Крумов, Везалов, Вълчев, Горанов, Райков, Райнов, Умарбаев (Иефтовски 30′), Бакалов, Суда (Велковски 30′), Камбуров

Второ полувреме: Пиргов (60′ Любенов), Христов, Котев, Марков, Амрауи, Марчев, Йевтовски (60′ Пехливанов), Траянов, Карагарен, Велковски (60′ Кики), Колев