Локо загуби с 0:2 от Берое, Делев наказа бившите си съотборници (ВИДЕО)

12080915_1680896348793422_111094490_n

Локомотив (Пловдив) загуби от Берое с 0:2 при гостуването си в Стара Загора в мач от 11-ия кръг на А група. По този начин „черно-белите” останаха с актив от 11 точки на осмото място във временното класиране.

Спас Делев наказа бившите си съотборници в 15-ата минута, след като бе изведен сам срещу вратаря Ел Харуби, а преди това Димо Бакалов загуби топката в центъра на терена. Последваха две греди за Бепое в 18-ата и 19-ата минута след удари на Георги Божилов и Милисавлевич.

Слабото първо полувреме за Локомотив свърши, но отборът остана с човек по-малко 5 минути преди почивката. Лоик Дюфо фаулира Стивън Петков и получи втори жълт картон.

Най-чистото положение за пловдивчани дойде в 69-ата минута. Камбуров бе изведен сам срещу Макенджиев и шутира мощно с десния крак, но вратарят изби в корнер.

Минута по-късно Берое реши мача при една контраатака. Исмаил Иса тръгна почти от центъра на терена, излезе сам срещу Харуби и насочи топката в горния ляв ъгъл на вратата за 2:0.

По този начин Берое се върна на победния път и има 17 точки на четвъртото място, а Локомотив остана на 8 място с актив от 11 точки преди останалите мачове от кръга.

Снимка: Официален сайт на Берое