Локо катастрофира с 2:5 в Стара Загора, Камбуров с 2 гола! (ВИДЕО)

13023467_1741568099392913_997982385_n

След като собственикът на клуба Христо Крушарски оцеля в катастрофа на магистралата на път за мача, Локомотив (Пловдив) също катастрофира със загуба от 2:5 от Берое. Вратарят на гостите Ел Харуби получи директен червен картон още в десетата минута, когато най-напред подаде на Том, а после го повали с хватка през врата.

Единственото успокоение за „черно-белите“ са новите 2 гола на капитана им Мартин Камбуров, който с 14 попадения вече е едноличен лидер при голмайсторите на „А“ група.

Елиаш вкара от дузпата за 1:0, Исмаил Иса покачи резултата в 18-ата минута, а Спас Делев в 27-ата направи резултата класически. Последваха двете попадения на Камбуров, второто от които от бялата точка, но до пълен обрат така и не се стигна след нови два гола на домакините – на Станислав Костов и на Неманя Милисавлевич в самия край.

Победата изведе Берое на третото място с актив от 42 точки, а Локомотив се сбогува с мечтите си за Европа и остана на 5 място с 31 точки.

Снимка: gong.bg