Локо победи с 2:1 Ашгабат

loko-ash

Локомотив (Пловдив) победи с 2:1 Ашгабат в четвъртата си контрола в Турция. В 29-а минута Иван Колев отправи удар и последва контраатака и гол за Ашгабат. В 31-вата минута „черно-белите“ изравниха.  Страхотен пас на Димо Бакалов бе засечен от Бирсент Карагарен, който безпощадно вкара за 1:1.

В 35-а минута съдията не зачете сигурен гол на новото попълнение Аймен Суда. След центриране, Суда засече с глава и топката премина голлинията, но съдията остана безмълвен.

В 60-ата минута Илиан Илиев промени целия състав и в игра влязоха Кацарев, Крумов, Котев, Амароуи, Горанов, Умарбаев, Райнов, Райков, Марчев, Кики и Камбуров.

В 72-рата минута Мартин Камбуров матира двама защитници и насочи своя удар в далечния ъгъл за крайното 2:1.

Снимка: lokomotivpd.com