Локо разби с 3:0 Ал Файзали, Умарбаев с дебютен гол

lokooo

Отборът на Локомотив (Пловдив) постигна нова победа в контролите в Турция. Днес „черно-белите“ победиха Ал Файзали (Саудитска Арабия) с 3:0. Головете за тима отбелязаха Карагарен, Умарбаев и Бакалов. Мачът бе предвиден да започне в 18:30, но заради гъстата мъгла началото на срещата се забави до 18:55, съобщава официалният сайт на клуба.

Бирсент Карагарен изведе Локо напред в осмата минута с фронтален удар малко преди дъгата на наказателното поле. В 45-а минута Карагарен вкара фамозен гол със задна ножица, но той бе отменен заради спорна засада.

В 70-та минута Локомотив поведе с 2:0. Таджикистанецът Парвизджон Умарбаев прокара необеспокояван топката покрай вратаря и вкара първия си гол за „смърфовете“.

В 90-тата минута Димо Бакалов оформи крайното 3:0 със силен, прецизен удар остави безпомощен стража на гостите.

Утре Локомотив играе последната си контрола на турска земя срещу друг тим от елита на Саудитска Арабия – Ал Рияд.

Локомотив (Пловдив): Ел Харуби, Амрауи, Вълчев, Марков, Велковски, Карагарен, Умарбаев, Йевтовски, Бакалов, Колев (46′ Пехливанов), Суда (46′ Чукалов).

Снимка: lokomotivpd.com