Локо развали празника на Лудогорец и го победи с 2:1 (ВИДЕО)

13140536_1748871698662553_2087020439_n

Локомотив (Пловдив) победи Лудогорец като домакин с 2:1 в мач от 32-ия кръг на българската „А“ група. Мартин Камбуров откри резултата в 25-ата минута със своя 15-и гол за сезона, а в 34-ата Емил Гъргоров вкара второ попадение. За Лудогорец попадението бе дело на Вандерсон в продължението на мача.

Гостите от Разград завършиха двубоя с 10 души след червен картон на Джонатан Кафу две минути преди втория гол на домакините.

С успеха Локомотив (Пловдив) събра 37 точки и се изкачи на петото място. Лудогорец е с актив от 64 и тимът се нуждае от 1 точка в оставащите четири кръга, за да си осигури пета поредна титла на България.

Локомотив пък побеждава шампиона за втори път този сезон и остава единственият отбор в „А“ група с победа над тима от Разград.