Локо сложи тройка на Литекс в първата си контрола

Пловдивският Локомотив победи с 3:0 Литекс пред 1200 зрители в първата си контролна среща от зимната подготовка. Два гола за „черно-белите“ вкара Благой Наков само в рамките на 2 минути – в 27-ата и в 29-ата след две груби грешки в защитата на „оранжевите“. Третия гол отбеляза Дани Кики от дузпа в 74-ата минута, когато Бранимир Костадинов бе повален в наказателното поле.

Мачът се игра при дъждовно време в Пловдив, но това не попречи на „черно-бялата“ публика да направи невероятна хореография, с която да покаже любовта си към отбора, независимо от финансовите трудности.

Съставът на Локомотив през първото полувреме: Господинов, Богомил Дяков, Здравко Илиев, Ангел Грънчов, Игнат Дишлиев, Ванчо Траянов, Янко Сандански, Бирсент Карагарен, Благой Наков, Спас Делев, Мартин Камбуров.

Съставът на Локомотив през второто полувреме: Скорчев, Стамов, Горанов, Молдованов, Филипов, Вълчев, Бурабия, Кики, Янъков, Де Врийзе и Костадинов.

Снимка: lokomotivpd.com