Локо с тежко поражение 0:4 в железничарското дерби! Цирк ли беше? (ВИДЕО)

Снимка: Фейсбук

Цирк или истински футбол наблюдаваха феновете на пловдивския Локомотив при загубата с 0:4 от столичните железничари? Това е логичният въпрос, след като капитанът на „черно-белите” Мартин Камбуров бе замесен в скандал с черно тото, а днес започна и като титуляр в състава на Христо Колев-Бащата.

Само до края на първото полувреме обаче гостите поведоха с 4:0 с голове на Марко Ранджелович в 21-ата, Ламджет Шехуди в 30-ата и 45-ата, и Даниел Генов в 41-ата минута. Макар и първото попадение да бе от засада, то останалите дойдоха след необясними грешки в отбраната на смърфовете.

Карагерен направи фрапантен пропуск след почивката, Том пък пропусна да сложи петицата с удар над гредата.

Софиянци са временно на третото място с 32 точки, а пловдивчани завършват годината на 9-о място с 20 точки.

Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на трагично загиналия юноша на Локомотив (Пловдив).