Лудогорец вече е на 3 точки от ЦСКА, „Марек“ спря Стойчо

10816051_1564157103800681_1646534681_n

„Лудогорец“ разгроми „Локомотив“ (София) с 5:1 в последния мач от програмата на 17-и кръг на „А” група. Гостите откриха резултата чрез Владислав Романов в 34-ата минута, но Вандерсон изравни преди почивката. Последваха два гола на Марселиньо, един на Юнес Хамза, а минута преди края на мача Дани Абало отбеляза петия гол.

ЦСКА пък завърши наравно 0:0 като гост на „Марек“, който на подгизналия терен си заслужи обещаните финансови стнимули от Разград. Избраниците на Стойчо Младенов бяха по-дейни през цялото време, но гол във вратата на Емил Михайлов така и не падна. Серджиу Буш удари греда, а бразилецът Жуан Фелипе изпусна дузпа в 75-ата минута.

Снимка: ludogoretz.com