Манчестър Юнайтед е първият осминафиналист за ФА Къп (ВИДЕО)

12647866_1713439742205749_1781706059_n

Манчестър Юнайтед стана първият отбор, класирал се за осминафиналите на ФА Къп, след като победи с 3:1 като гост Дарби Каунти. Феновете на отбора, воден от холандския специалест Луис ван Гаал обаче си отдъхнаха чак през второто полувреме, след като резултатът бе равен 1:1 на почивката.

„Червените дяволи“ поведоха с ранен гол на Уейн Рууни, но домакините изравниха чрез Джордж Торн. Превъзходството на играчите от Манчестър все пак си каза думата и тсн. manutd.comе стигнаха до успеха с попадение на Дейли Блинд и Хуан Мата през втората част.

Победата за купата е малка утеха след домакинското поражение с 0:1 от Саутхямптън в последния кръг на Висшата лига.

Снимка: manutd.com