Марица пак гази в Анталия, кметът Ралев с нови 2 гола

marica

Ветераните на Марица (Пловдив) записаха нови две победи във втория ден на турнира Antalya Soccer cup 2016. Кършиякалии се наложиха с 1:0 над Аксарай, а в следобедната си среща преодоляха Мардин с 2:0. По този начин “жълто-сините” събраха пълен актив от  девет точки след убедителен успех с 8:0 над домакините от Анталия още на старта, съобщава zona90.com.

В първата си среща за деня маричани се наложиха с 1:0 над тима на Аксарай. Единственото попадение бе дело на Веселин Тосев, който се разписа пет минути преди края на двубоя.

“Жълто-сините” ветерани продължиха победния си ход и във втората среща за деня, надделявайки с 2:0 над тима на Мардин. Двете попадения бяха дело на Ральо Ралев, който се разписа във втората и в 30-ата минута, като това е трети гол за кмета на район „Северен“ в турнира.

Междувременно, контузии на двама футболисти притесняват маричани преди оставащите срещи в турнира. Михаил Бекяров и Валентин Панов получиха контузии, като по-сериозно е положението при Панов, който е с разтегнати връзки  на коляното.

Маричани оглавяват еднолично класирането в група „Е“ с актив от девет точки и голова разлика 11:0. Днес е последната среща от груповата фаза за Марица. Съперник на пловдивчани ще бъде отборът на Хамиткьой, а при нова победа маричани ще се класират за четвъртфиналите в турнира.