Марица продължава без загубен гейм за Купата

12834851_1724597674423289_1054971236_n

Женският отбор на Марица (Пловдив) продължава с перфектното си участие в турнира за Купата на България, трофей, който защитава от миналия сезон.

Отново пред празни трибуни в зала „Христо Ботев“ пловдивчанки се наложиха с 3:0 (25:11, 25:13, 25:22) срещу ЦСКА (София) във втория си мач от предварителна група „А”. Състезателките на Иван Петков поведоха с 2:0 гейма за по-малко от 40 минути, като те показаха по-големия си опит от този, с който разполагат младите момичета на ЦСКА.

Така с две победи Марица вече си осигури място във финалната четворка, докато ЦСКА ще спори за второто място с тима на Славия в неделя следобед от 17:30 часа.

Снимка: BGvolleyball.com