Марица пропусна победата над Ураган в последната минута

mar

Марица (Пловдив) пропусна да победи Ураган (Бояджик) в мач от 20 кръг на Югоизточната „В” група. Домакините поведоха с гол на Борислав Никифоров в 22-ата минута, но Георги Христов от гостите донесе равенството в последната минута.

Димитровград нанесе тежко поражение с 4:1 като гост на Евроколеж, а в изтеглен двубой вчера Спартак (Пловдив) и Асеновец завършиха без да си отбележат гол.

Югоизточна В група, XX кръг, резултати

ОФК Несебър – ОФК Гигант (Съединение) 4:0, ОФК Карнобат – Розова долина (Казанлък) 1:2, Марица (Пловдив) – Ураган (Бояджик) 1:1, Борислав (Първомай) – Миньор (Раднево) 2:0, Евроколеж (Пловдив) – ФК Димитровград 1:4,

ФК Свиленград – ОФК Сливен 6:0, ПФК Раковски 2011 – ПСФК Черноморец (Бургас) 2:1, утре от 15 часа играят Левски (Карлово) – Загорец (Нова Загора).

Снимка: ПФК Марица Пловдив 1921