Мартин Камбуров с хеттрик, ще става голмайстор за пети път (ВИДЕО)

11281725_1628078750741849_1528640019_n

Мартин Камбуров отбеляза хеттрик при победата на Локомотив (Пловдив) с 4:1 над Марек в Дупница. По този начин капитанът на „черно-белите” вече има 13 попадения, с едно повече от Антонио Аниете от Левски. Ако успее да задържи лидерството, Императорът ще стане за рекорден пети път голмайстор на „А” група.

Дани Кики откри резултата още във втората минута в Дупница, а след това Камбуров направи своя хеттрик, като вторият му гол бе от дузпа. Домакините от марек път 2 пъти удариха гредите, а почетното попадение отбеляза Росен Йорданов в 51-ата минута.

В класирането Локомотив (Пловдив) има вече 12 точки аванс пред вече изпадналия тим на Марек.