Награждават най-добрите спортисти на Пловдив за 2014

312_4078

Най-добрите спортисти на Пловдив за 2014-та година ще бъдат отличени на специална церемония в зала „Пловдив“ на Новотела днес от 19.00 часа. В категорията „Мъже и жени“ участваха 23 спортисти от 12 вида спорт, а за млади спортни таланти в надпреварата се включиха 32-ма спортисти от 14 вида спорт.

В анкетата се включиха членовете на Постоянната комисия по спорт и младежки дейности в Общинския съвет, представители на медиите, спортни експерти.

Ето спортистите, получили най-много точки в двете категории, по азбучен ред:

Мъже/Жени:

1. Александър Команов, с треньор Иван Команов – СК „Ронин“ – Карате киокушин-кан
2. Валери Димитров, с треньор Георги Попов – АСКК „Тракия“ – Карате шинкиокушин
3. Габриела Петрова с треньор Атанас Атанасов – СКЛА „Локомотив“ – Лека атлетика
4. Иван Качаков с треньор Павел Митев – СК „Атлетик“ – Сумо
5. Любина Спасова с треньор Костадин Димитров – АСТК „Тракия“ – Таекуондо ITF
6. Мирела Чилингирова с треньор Костадин Димитров – АСТК „Тракия“ – Таекуондо ITF
7. Нина Рангелова с треньор Димитър Дръндаров – ЖПК „Младост-91“ – Плуване
8. Румен Димитров с треньор Ивайло Русенов – СКЛА „Локомотив“ – Лека атлетика
9. Цветана Пиронкова с треньор Кирил Пиронков – ТК „Пиронкови“-  Тенис
10. Янислав Герчев с треньор Атанас Герчев – СК „Арена спорт“ – Джудо

Млади спортни таланти:

1. Александра Митрович с треньор Ирина Чернева – СКХГ „Тракия“ – Художествена гимнастика
2. Ана-Мария Стоилова с треньор Димитрина Къндева – СК „Аеробика АМД“ – Аеробика
3. Антонио Папазов с треньор Димитрина Къндева СК „Аеробика АМД“ – Аеробика
4. Виктория Радева с треньор Спас Кожухаров ШК „Локомотив“ – Шахмат
5. Десислава Георгиева с треньор Лъчезар Бойчев – ГК „Черпоков“ – Гребане
6. Деян Пампорджиев с треньор Борислав Налбантов – СКВТ „Марица“ – Вдигане на тежести
7. Джесика Иванова с треньор Димитър Стойков – СКВТ „Марица“ – Вдигане на тежести
8. Димитър Кузманов с треньор Стефан Рангелов – ТК „Локомотив“ – Тенис
9. Иван Пановски с треньор Павел Митев – СК „Атлетик“ – Сумо
10. Лидия Ненчева Александър Александров АСК „Тракия“ – Спортна стрелба

Снимка: Snews

 

 

DC News

Сайт за новините от Пловдив, Асеновград и региона - събитията от деня в реално време.

Подобни статии

Top