Нападател на Базел в нокаут след гола си срещу Порто (ВИДЕО)

ok

Нападателят Дерлис Гонсалес напусна принудително терена след тежък удар в главата при равенството на Базел 1:1 с Порто в първи осминафинален мач в Шампионска лига.
Парагвайският нападател се сблъска с вратаря на Порто при гола в 11-а минута и малко по-късно бе сменен.

„Той се удари с вратаря на Порто. Не знаем все още колко е сериозно, трябва да мине прегледи. Не се чувстваше добре и затова го смених. Ударът беше сериозен, Гонсалес се озова в нокаут“, каза треньорът на Базел Пауло Соуза.

Гостите изравниха след дузпа в 79-ата минута, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле.

В дургата среща снощи Реал (Мадрид) победи с 2:0 като гост Шалке с попадения на Кристиано Роналдо и на Марсело, въпреки че Белия балет бе облечен в розови екипи.