Нарочиха вратаря Ел Харуби за загубата от Ботев, Крушарски готви глоби!

12782198_1720598148156575_1767309253_n

Вратарят на Локомотив (Пловдив) Ясин Ел Харуби е бил нарочен от лидерите на тима за загубата с 0:1 от Ботев в градското дерби, съобщава „Меризиан мач. Стражът получи нелепо попадение още в 8-ата минута след нестандартен шут на Лъчезар Балтанов. Ел Харуби се подхлъзна и това е накарало част от футболистите да мрънкат в съблекалнята след мача.

„Не може след две тренировки Харуби да е титуляр и да паднем с такъв смешен гол от толкова слаб Ботев“, е цитиран футболист след края на мача.

Друга причина за неуспеха е не доброто физическо състояние на част от подопечните на Христо Колев. Някои признаха, че съотборниците им се чувстват тежки. Треньорът Христо Колев даде 48 часа почивка на „черно-белите“ след двубоя. Заради почивката в следващия кръг, имаше вероятност да се състои контрола с Верея, но тя е пропаднала по решение на наставника от тима от „Лаута“.

Соственикът Христо Крушарски пък обмисля да наложи на всички солени глоби заради слабата и безисейна игра.

„Не видях нищо от това, което гледах в подготовката. Знаете, че наблюдавах дербито с Димитър Пенев, бях го взел да ме научи малко на футбол, защото човек се учи, докато е жив. Не искам да кажа какво ми каза моят приятел, ще го обявя това на футболистите, но няма да им стане хубаво. Обмислям да има глоби, но първо ще изслушам какво ще каже спортно-техническият щаб за загубата от Ботев.

Смятам, че един Камбуров доста ни липсваше, защото принципно всички играят за него и разбиращите знаят какво може той. Аз като гледах, никой не играеше с новото попълнение Мансур Гай. Ще видя какви са причините. Треньорска смяна няма да бъде обсъждана за момента. Има близо 10 дни до мача с Лудогорец. Играчите да знаят, че няма да са в почивка, тъй като в следващия кръг Локомотив няма да играе заради Литекс.

Надявам се да няма вече оправдания, защото първо се оплакваха от лагера, после от селекция, сега ми е интересно какво ще ми кажат в очите, както треньори, така и футболисти“, сподели Христо Крушарски.

Снимка: botevplovdiv.bg