Неделев измъкна точка за Ботев срещу Монтана (ВИДЕО)

Ботев и Монтана направиха 2:2 в мач от 29-ия кръг на „А“ група. Лъчезар Балтанов бе точен в 30-ата минута. Тодор Неделев удари гредата от фаул в 40-ата минута. Владимир Мичев изравни от дузпа в 61-ата минута. Асен Георгиев в 67-ата минута шокира „Коматево“ след гол с глава.

Прекрасен гол на Неделев в 92-ата минута измъкна точката.

Двубоят беБотев и Монтана играят при резултат 2:2 в двубой от 29-ия кръг на „А“ група. Лъчезар Балтанов бе точен в 30-ата минута. Тодор Неделев удари гредата от фаул в 40-ата минута. Владимир Мичев изравни от дузпа в 61-ата минута. Асен Георгиев в 67-ата минута шокира „Коматево“ след гол с глава.

Двубоят бе генерална репетиция за градското дерби с Локомотив следващата седмица, но феновете на канарчетата за пореден път са разочаровани.

Снимка: vbox7