Нов гол на „канарчето“ Рангел Игнатов за България

Нападателят Рангел Игнатов отбеляза още един гол с националния екип на България до 19 години при победата на нашите с 2:0 над Литва.

Нападателят Рангел Игнатов отбеляза още един гол с националния екип на България до 19 години при победата на нашите с 2:0 над Литва. „Канарчето”, което влезе на смяна след почивката, се разписа в 80-ата минута, а капитанът Александър Георгиев оформи успеха в 87-та минута. Двамата футболисти вкараха головете и в първата фаза при победата над Казахстан също с 2:0.

От другите ботевисти в тима Георги Купенов се появи като смяна, Кристиян Димитров и Виктор Пенчев пък бяха пуснати в самия край на срещата.

Следващият мач на лъвовете от втората фаза е срещу Латвия утре от 11 часа българско време.