Ноле се снима с Роналдо след победата на Байерн (СНИМКА)

13187613_10209323405586064_1004423813_n

Най-добрият тенисист в света Новак Джокович /Сърбия/, който е и страстен любител на футбола, бе снощи на трибуната на стадион „Сантяго Бернабеу“ в компанията на своя брат  Марко и гледа полуфиналната среща-реванш от Шампионската лига по футбол между Реал (Мадрид) и Манчестър Сити. Домакините победиха с 1:0 и се класираха за финала на най-авторитетния европейски клубен турнир.

След мача Новак Джокович се запозна с футболната легенда Роналдо, но не Кристиано, а оригиналния Роналдо – бразилския ас Луис Назарио де Лима.

„Имах възможността снощи да гледам полуфинал на Шампионската лига и да се запозная с Роналдо. Съвършен ден за любителите на футбола“, написа Новак Джокович в социалните мрежи и публикува снимка, на която той е рамо до рамо с легендарния бразилски футболист от недалечното минало Роналдо.

Новак Джокович е в Мадрид, където участва в турнира по тенис от сериите „Мастърс“. Там той вече е на четвъртфиналите след бърза победа с Роберто Баутиста Агут от Испания с 6:2, 6:1 само за час и 8 минути.

Снимка: Туитър