ПАОК в Шампионската лига, Бербо игра 11 минути на смяна (ВИДЕО)

13341970_1757267797822943_1567845468_n

ПАОК Солун си осигури място в третия квалификационен кръг на Шампионска лига след равенство 1:1 Панатинайкос в гръцкото първенство.

Димитър Бербатов влезе в игра за ПАОК в 79-а минута на мястото на Атанасиадис. Тимът от Солун се нуждаеше от победа или равенство, за да спечели право на участие в най-комерсиалния турнир.

ПАОК откри резултата с гол на бившия нападател на Левски Гари Родригес в 18-а минута, а гостите от Атина изравниха малко по-късно с гол на Робин Лод след нелеп рикошет в крака на Витор.

Ремито остави ПАОК на първо място в плейофната фаза с 12 точки, докато Панатинайкос остана втори с точка по-малко и ще играе в третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Снимка: paokfc.gr