Пирин разгроми Локомотив с 3:0 и настигна Монтана (ВИДЕО)

loko

Пирин разгроми Локомотив (Пловдив) с 3:0 в последен мач от 18 кръг на „А” група. С победата „орлетата” се изравниха по точки с Монтана, която пък падна от Славия с 0:1 на „Овча купел”. И двата тима имат по 13 точки, а пловдивчани са на 7 място с 21 точки.

Голмайстори за домакините станаха Мартин Тошев в 57-ата и Благой Наков в 87-ата минута, а в 63-ата Пламен Крумов от Локомотив си отбеляза автогол. От 61-ата минута гостите от Пловдив играха с 10 души след втори жълт картон за Христо Стамов.

Пирин вече пет кръга няма загуба, като записа и втора победа в първенството. Пирин започна серия от 3 поредни домакинства, които могат да увеличат сериозно шансовете им за оставане в „А“ група.