Рангел Игнатов пропусна да донесе победа на нашите срещу Латвия (ВИДЕО)

10922240_1580870022129389_1768970184_n

Футболистът на Ботев(Пловдив) Рангел Игнатов нямаше никакъв шанс да порази вратата на Латвия в мач от втората фаза на турнира „В памет на Валентин Гранаткин” в Санкт Петербург при 19-годишните. Нашите направиха 1:1 в последния си мач, като Игнатов веднъж би покрай гредата, а още 3 негови опасни удари бяха спасени от вратаря Кристапс Зомерс.

„Канарчето” завърши турнира с 2 отбелязани гола, колкото вкара и капитанът Александър Георгиев, който получи и медал от организаторите.

България откри резултата в 15-ата минута чрез Мартин Кирилов. Никита Юхневичс изравни в 84-ата минута, а до края и нашият вратар Емил Господинов с добри изяви запази равенството.