Рома би Наполи и направи Юве шампион, издънка на Тотнъм и Лестър е на крачка от титлата! (ВИДЕО)

13084198_1744823199067403_925335973_n

Рома победи Наполи с 1:0 в дербито на 35 кръг на италианската Серия „А“ и по този начин Ювентус стана шампион предсрочно с петата си поредна титла. Единственото попадение за римските орли вкара Раджа Наинголан в 89-ата минута. Рома пък се утвърди на третото място и също ще играе в Шампионската лига.

В Англия Тотнъм се издъни с 1:1 срещу Уест Бромич у дома, като по този начин преднината на Лестър 3 кръга преди края е 7 точки, а „лисиците“ са на крачка от първата шампионска титла в историята си.

Крейг Доусън си вкара автогол в 33-ата минута и Тотнъм поведе в резултата, но отново той се реваншира в 73-ата минута, като отбеляза изравнителното попадение.

Снимка: sportal.bg