Сити обърна Уотфорд след автогол и се върна на третото място (ВИДЕО)

12483335_1704805319735858_1656930742_n

Манчестър Сити победи Уотфорд с 2:1 в мач от 20-и кръг на английската Висша лига. Александър Коларов си отбеляза автогол в 55-ата минута и даде преднина на Уотфорд като отклони с глава остро центриране на Бен Уотсън от корнер. В 82-ата Яя Туре изравни след като получи отлично подаване именно от грешника Щоларов. Три минути след това Серхио Агуеро матира вратаря с удар в обратния ъгъл и оформи крайното 2:1.

След успеха Манчестър Сити се върна на третото място в класирането с актив от 39 точки. Уотфорд е девети с 29. Лидер е Арсенал с 42 точки, следван от Лестър с 40, четърти е Тотнъм с 35, а пети е Манчестър Юнайтед с 33 точки.

Снимка: vbox7