Скандал! Прекратиха Левски и Литекс, служебна победа за сините! (ВИДЕО)

12389083_1697829763766747_1313952706_o

Отборът на Левски победи служебно Литекс с 3:0 в мач от 20-ия кръг на шампионата.
В края на първото полувреме при 1:0 за гостите от Ловеч мачът бе прекратен.
Главният мениджър на Литекс Стойчо Стоилов извади тима, след като отборът остана с девет души на терена.

В 15-ата минута червен картон получи Бьорн Йонсен, а в 44-ата минута от игра бе отстранен и Рафаел Перес. И двата червени картона бяха показани за удар без топка на съперников играч. При нарушението на Перес бе отсъдена и дузпа за Левски, но до изпълнението й така и не се стигна. Преди това в 20-ата минута Данило Асприля вкара гола за Литекс, след грешка на Йордан Милиев.

Основните претенции на гостите от Ловеч бяха, че в 3-ата минута за грубо нарушение бранителят на Левски Веселин Минев получи само жълт картон.

В ранния мач днес Лудогорец победи с 2:0 Черно море. Сега и Левски, и Лудогорец са с равни точки на върха – по 38.

Снимка: vbox7