С Чандъров-младши България U19 направи 2:2 с Норвегия

13384749_1760764677473255_2064257518_n

Юношеският национален отбор на България до 19 години отново завърши 2:2 с тима на Норвегия U19 във втората контрола между двата отбора, която се игра в Правец. Два дни по-рано двата тима не излъчиха победител и срещата приключи също при 2:2. Като титуляр за нашите излезе Асен Чандъров – синът на собственика на Ботев (Пловдив) Румен Чандъров.

Националите поведоха с ранен гол още в първата минута, след като Мариян Димитров бе точен от дузпа. Пет минути по-късно възпитаниците на Светослав Тодоров удвоиха преднината си след попадение на Калоян Кръстев.

В последните минути на срещата гостите успяха да стигнат до равенството след голове на Бирк Риса и Кнут Ахландер.

Стартов състав на България: Димитър Шейтанов, Васил Добрев, Ангел Лясков, Петко Христов, Мариян Димитров, 6. Асен Чандъров, Матео Стаматов, Георги Русев, Стефан Митев, Георги Чукалов, Калоян Кръстев.

Снимка: viasport.bg