Таско Тасков и Маркиньос развалиха Великдена на ботевистите (ВИДЕО)

botew

Тодор Неделев не успя да спаси великденското настроение на Ботев и на неговите верни фенове, въпреки уникалния си гол от пряк свободен удар в 88-ата минута за 2:1 срещу Пирин.

Халфът завъртя топката под гредата и хвърли привържениците и своите съотборници в екстаз. 30 секунди след края на добавеното време обаче смяната Маркиньос донесе равенството 2:2 и това предизвика гнева на феновете срещу рефера Таско Тасков. За второ поредно домакинство Ботев прави същия резултат след 2:2 срещу Монтана.

„Канарчетата“ поведоха с 1:0 на Пирин с автогол на Мартин Тошев в 45-ата минута, но след това се реабилитира и изравни за 1:1 с глава в 58-ата минута.

С ценната точка Пирин е на 8-мо място с 23 точки, с 5 повече от последния Монтана. Ботев остава седми с 30 точки.