Треньорът на Партизан след дербито: Божинов е дебел! (СНИМКИ И ВИДЕО)

partizan2

Наставникът на сръбския Партизан Иван Томич разкритикува българския нападател Валери Божинов след равенството 1:1 с Цървена звезда в местното първенство.

Както е известно, родната звезда влезе като резерва в 74-ата минута на дербито на сръбския футбол, но не успя да покаже феноменалната си класа.

„Валери Божинов има невероятно  чувство за играта, но също така има килограми, които са недопустими за професионалния футбол“, чистосърдечно призна Томич.

Другият българин Иван Бандаловски игра цял мач за Партизан. В 85-та минута Предраг Сикимич изведе домакините от Цървена звазда напред в резултата. В края на даденото четириминутно продължения Евертон от Партизан изравни резултата.

Звезда продължава да е убедителен лидер в класирането в Сърбия с 12 точки пред втория Чукарички и 14 пред третия Партизан.

Снимки: partizan.rs