Уелс с първа победа на европейско, направи 2:1 срещу Словакия (ВИДЕО)

wells

Уелс победи Словакия с 2:1 в сблъсъка на дебютантите от група „Б“ на Евро 2016. С гол на Гарет Бейл от пряк свободен удар в 10-ата минута Уелс поведе в резултата. С вина за гола бе вратаря на Словакия Козачик, който не се намеси на ниво.

Резервата Ондрей Дуда в 61-ата възстанови равенството. Резервата на Уелс Хал-Робсън Кану в 81-ата минута вкара втори гол за Уелс за историческата първа победа на тима на финали на европейски първенства.

Още в началото Бен Дейвис изби от голлинията удар на Марек Хамшик, а 4 минути преди края Адам Немец пропусна да възстанови равенството, след като ударът му с глава срещна гредата на вратата на Уелс.