Уест Хям изхвърли Ливърпул от ФА Къп след 120 минути драма (ВИДЕО)

12660463_1716771651872558_496736183_n

Уест Хем се класира за осминафиналите в турнира за Купата на Англия. Лондончани спечелиха у дома преиграването срещу Ливърпул с 2:1 след продължения.

Микейл Антонио даде преднина на домакините в 45-ата минута, но Ливърпул изравни в 48-ата с гол на Филипе Коутиньо. Победното попадение за Уест Хем отбеляза Онджело Огбона, който бе точен в последната минута на допълнителното време.

Юрген Клоп отново бе начело на мърсисайдци след претърпяната успешно операция от апендицит, като заложи на доста млади футболисти, но и този път тимът му се издъни.

В Германия Борусия (Дортмунд) се справи със Щутгарт и е на полуфинал за купата след победа с 3:1. Там е и Вердер, който се наложи с 3:1 като гост на Леверкузен.

Във Франция отборът на Монако отпадна на осминфиналите в турнира за купата след загуба като гост от предпоследния в Лига 2 Сошо с 1:2.

Снимка: sportal.bg