Фен направи мача на Реал и ПСЖ по-интересен (СНИМКИ И ВИДЕО)

fen_lud (2)

Фен нахлу на терена в последната минута на мача между ПСЖ и Реал (Мадрид) от група „А” на Шампионска лига и направи нулевото равенство малко по-интересно. Грандовете си поделиха по една точка и вече имат по седем в актива си, като Реал е лидер заради по-добрите си показатели. В другия мач от групата Малмьо победи с 1:0 Шахтьор (Донецк).

Стюардите погнаха нарушителя, но Кристиано се намеси, двамата се прегърнаха и запалянкото бе отведен невредим извън игрището.

В група „В” ЦСКА (Москва) и Манчестър Юнайтед завършиха наравно 1:1. Роман Еременко пропусна да открие резултата от дузпа в 15-ата минута, но при добавката Сейду Думбия вкара за 1:0. В 65-ата минута Антони Марсиал изравни и донесе точката на своя тим.

Българският национал Георги Миланов бе включен в групата на ЦСКА за мача, но остана на резервната скамейка. След равенството двата тима имат по 4 точки в актива си и заемат второ и трето място в групата. Лидер е Волфсбург, който победи ПСВ с 2:0 и събра 6 точки.

Астана на Станимир Стоилов пък стана за срам като загуби с 0:4 гостуването си в Мадрид от Атлетико, като Дедечко си отбеляза и автогол минута преди края.

Резултатите: ПСЖ – Реал (Мадрид) 0:0, Малмьо – Шахтьор (Донецк) 1:0, ЦСКА (Москва) – Манчестър Юнайтед 1:0, Волфсбург – ПСВ Айндховен 2:0, Галатасарай – Бенфика 2:1, Атлетико (Мадрид) – Астана 4:0, Манчестър Сити – Севиля 2:1, Ювентус – Борусия М’Гладбах 0:0.

Снимки: bleacherreport.com