Цирк на „Овча купел“! Левски падна от Славия! ЦСКА лидер за 2014 година!

Цирк на "Овча купел"! Левски падна от Славия! ЦСКА лидер за 2014 година!

Поредният цирк в родното първенство този път се разигра на „Овча купел”, където Левски загуби от Славия с 1:3. В последния си мач за годината „сините” играха безобразно и станаха кръводарители. Дали това не е, защото касата на клуба е празна след провала на проекта „Южен поток” и отказа на „Газпром” да стане спонсор?

Французинът Жереми Манзоро направи хеттрик срещу Левски, а единственото попадение за отбора, воден от Георги Иванов-Гонзо, вкара Валери Домовчийски от дузпа. Левски остана с 10 души още в 44-ата минута след втори жълт картон на Аймен Белаид.

В същото време ЦСКА победи с 3:1 Черно море и ще зимува като лидер в „А” група. Два гола на Орелиен Жоаким в 65-ата и 68-ата минута и един на Марин Оршулич в 5-ата донесоха победата на „червените”. Стенио бе точен за гостите от Варна в 14-ата минута.

Воденият от Стойчо Младенов тим вече има 44 точки и е едноличен лидер в класирането.

Снимка: levski.bg