Черно море измъкна 1:1 от Локомотив, Кирил Котев счупи нос

10816210_1563715520511506_1590497723_n

Черно море измъкна 1:1 като гост на Локомотив(Пловдив) в мач от 17-ия кръг на „А” група. Мартин Камбуров отново направи чудеса и изведе отбора напред в 39-ата минута със своя 149-ти гол в елита и 106-ти с екипа на „черно-белите”.

Черно море заслужено изравни в 80-ата минута, когато Мишо Венков, макар и след съмнение за нарушение, изведе Матиа Курьор и той направи 1:1.

Защитникът на „черно-белите” Кирил Котев счупи нос след сблъсък с вратаря и свой съотборник Йордан Господинов. Той бе заменен от Живко Атанасов в 29-ата минута, след като лекарите му оказваха помощ в продължение на 6 минути. Вратарят Господинов се размина само с лепенка на брадичката.

В 59-ата минута домакините имаха претенции за дузпа след игра с ръка на Тодор Паланков, но реферът Ставров не я отсъди. Малко преди това Благой Наков пропусна да удвои резултата сам срещу вратаря Илко Пиргов. Карагерен направи и същото в последните минути на мача.

Гостите бяха доста активни през втората част, като в 79-ата минута Симеон Райков нацели гредата с далечен удар.

Снимка: tribunaplovdiv.bg