Черно море победи Локо с 3:1 и прекъсна домакинската му серия (ВИДЕО)

chernomore

Черно море победи с 3:1 като гост Локомотив (Пловдив) в мач от 17 кръг на „А” група. По този начин варненци прекъснаха серията на „черно-белите” от 6 поредни домакински успеха.

Матиа Курьор откри резултата още в осмата минута, а Мехди Бурабия удвои аванса на моряците в 39-ата минута. Малко преди това домакините направиха принудителна смяна, като на мястото на контузения Йоан Ласиман, в игра влезе Зоран Балдовалиев.

Именно той намали резултата в 57-ата минута, а в 76-ата минута Черно море остана с човек по-малко след втори жълт картон на Стефан Станчев. Крайният резултат оформи Курьор от дузпа в последната минута на мача.

След тази победа Черно море събира 24 точки, три повече от днешния си съперник и се намира на пета позиция преди изиграването на утрешния мач между Левски и Славия.

Снимка: chernomorepfc.bg