Юноша на Локо (Пд) си глътна езика, лекарят на Локо (Сф) му спаси живота

Юноша на Локомотив Пловдив си глътна езика

снимка: lokomotivsofia.bg

Юношата на Локомотив (Пловдив) Генади Желев си глътна езика по време на мача срещу столичните железничари от елитната група до 17 години. Инцидентът стана при една борба за топката 5 минути преди края на първото полувреме.

На помощ веднага се притече лекарят на Локо (Сф) Иван Иванов, който с помощта на страничния рефер Антон Тончев успя да извади езика и да спаси живота на момчето. След навременната намеса младият футболист се изправи на крака и се размина само с уплаха.

Иначе гостите, водени от Виктор Михайлов, който е син на легендата Начко Михайлов, победиха с 2:0 след попадения на Георги Пунев в 6-ата минута и на Дейвид Димитров в 53-ата.