10 от ЦСКА 1948 направиха 0:0 като гости на Арда (ВИДЕО)

Драматичен двубой под дъжда с червен картон, пропусната дузпа и отменен гол, съдбата на тима от Кърджали още е неясна

Арда и ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в един изключително драматичен мач в Кърджали – последен за двата тима от редовния сезон на  Първа лига.

Георги Ангелов получи директен червен картон в 39-а минута. Вратарят на домакините Мартин Луков спаси дузпа на Ивайло Чочев в 60-а минута. Попадение на Светослав Ковачев беше отменено в 80-а минута, а до края попадение така и не падна.

След изиграването на всички срещи от кръга, ще стане ясно в коя група ще играе Арда. В момента тиът от Кърджали е на 10 място с 29 точки, но може да бъде изместен от Пирин, който е с 27 и днес гостува на последния Царско село. ЦСКА 1948 е девети с 30 точки и ще участва в плейофите за седмото място.

Снимка: fcarda.bg