Академик показва историческата купа в Общината

Бронзовите медалисти канят феновете да празнуват заедно на площад „Стефан Стамболов“ в 14:00 часа днес

Баскетболисти, треньори и ръководство на Академик (Пловдив) ще покажат историческата купа за третото място в НБЛ в Община Пловдив. Това ще се случи днес в 14:00 часа, а бронзовите медалисти ще бъдат посрещнати от зам. кмета по спорта Георги Титюков.

Академик победи Балкан в Ботевград и спечели серията с 2:1 победи, с което и безпрецедентното в своята история трето място в елитния ни баскетболен шампионат. По-рано през сезона Академик грабна и сребърни медали в Балканската лига, превръщайки годината в най-успешната от създаването на клуба досега.

БК Академик (Пловдив) кани представители на медиите и своите фенове заедно да отпразнуват големия успех пред Община Пловдив в 14:00 часа днес.