Асеновец измъкна 1:1 като гост на Гигант (Съединение)

Мачът започна с минута мълчание в памет на жертвите на катарстрофата на АМ „Струма“ и на пожара в дома за възрастни хора в село Рояк

ФК Асеновец успя да направи 1:1 като гост на Гигант (Съединение) в отложен мач от 11 кръг на Трета лига – Югоизточна група.

Срещата започна с минута мълчание в памет на жертвите на катарстрофата на АМ „Струма“ и на пожара в дома за възрастни хора в село Рояк

Първото полувреме завърши без попадения – 0:0.

След почивката домакините от Гигант си отбелязаха автогол, но само 6 минути по-късно успяха да изравнят резултата.

ФК Асеновец запазва петото място във временното класиране с актив от 28 точки, а Гигант е на деветата позиция с 21.

В последния кръг от есенния полусезон Асеновец гостува на Розова долина (Казанлък) в неделя от 14:30 часа.