Асеновец загуби с 0:2 от Созопол

Марица гостува на Хасково навръх днешния национален празник

Отборът на Асеновец претърпя домакинска загуба с 0:2 от Созопол в среща от 19-ия кръг на Югоизточната трета лига.

Домакините бяха подкрепяни от повече от хиляда зрители, но това не успя да помогне на възпитаниците на Николай Домакинов да стигнат до нещо повече.

Двата отбора направиха  много здрав мач, с много единоборства. През първото полувреме голове нямаше, но гостите от Созопол нанесоха своя удар след почивката. С попадения на Яни Николов в 51 -та и на Живко Димов в 79-тата минути те си тръгнаха с три безценни точки от Асеновград, като запазиха втората си позиция на 3 точки след лидера Нефтохимик.

Пловдивският Марица гостува днес на Хасково. Момчетата на Борислав Караматев са с мач по-малко, след като снегът отложи срещата им като гости на Миньор (Раднево) в предишния кръг.

Лидерът Нефтохимик победи с 2:0 Сокол (Марково), а Атлетик (Куклен) взе 1:0 като гост на Борислав (Първомай).