Асеновец започна с победа контролите

Футболистите на Веселин Филипов се наложиха с 1:0 като гости на Борислав (Първомай)

ФК Асеновец започна с победа контролните срещи. Момчетата на Веселин Филипов се наложиха с 1:0 над домакините от Борислав (Първомай).

Асеновградчани изцяло владееха играта през първото полувреме, но пропуснаха да вкарат създадените положения.

Вде пак след една многоходова атака Янчев изведе Тошко Тодоров, който постави топката на крака на Борислав Хаджиев и капитанът на Асеновец реализира единственото попадение в срещата.

Домакините имаха едно чисто положение, породено от грешка при изнасянето на топката. Състезател от Първомай, остана очи в очи с вратря Станимир Иванов, но уцели гредата.

Второто полувреме бяха направени много смени и темпото на игра спадна.

Дебют в мъжкия футбол направиха юношите Сезай Ахмед, Влади Кайряков и Иван Бояджиев (всичките набор 2005). Младите момчета имаха на разположение повече от 30 минути и оставиха много добри впечатления с играта си.