България загуби след автогол от Босна и Херцеговина (ВИДЕО)

Тодор Неделев влезе в игра в 82-ата минута на мястото на Петър Занев, Мартин Райнов бе изгонен

Националният отбор на България загуби с 0:1 от Босна и Херцеговина в контролна среща на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград. Кенан Кодро отправи удар  в 20-ата минута, който се отклони от Васил Божиков и попадна в нашата врата. Три минути преди края на мача, футболистът на Берое Мартин Райнов получи червен картон, за опита си да отбележи изравнителен гол с ръка.

Най-чистото положение за трикольорите бе  в 27-ата минута, когато Михаил Александров бе изведен сам срещу вратаря на гостите Ибрахим Шехич, но ударът му бе избит от стража. Ивелин Попов и Георги Миланов също затрудниха вратаря, но не успяха да изравнят.

Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев влезе в игра в 82-ата минута на мястото на Петър Занев.

Мачът бе № 11 за Петър Хубчев начело на България, който до сега е постигнал 4 победи, 1 равен и 6 загуби, при голова разлика 11:17.

БЪЛГАРИЯ: 13.Пламен Илиев, 5.Николай Бодуров, 4.Божидар Чорбаджийски (75-2. Страхил Попов), 15. Васил Божиков, 3.Петър Занев (82-8.Тодор Неделев), 17. Георги Миланов (62-22. Мартин Райнов ), 7. Михаил Александров, 14. Георги Костадинов, 18. Ивайло Чочев (62-6. Симеон Славчев), 10. Ивелин Попов, 9. Спас Делев (62-19. Кирил Десподов)

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: 12. Ибрахим Шехич, 5.Колашинак, 2.Мемишевич, 17.Зуканович, 3.Бичакчич, 21.Сарич (46-8. Медунжанин), 10.Пянич, 7.Бешич (13. Цимирот), 9.Дулиевич (69-20. Закарич), 11. Джеко, (76-14. Превляк) 18. Кодро (46-23. Милошевич)

Снимка: LAP.bg