Берое направи 1:1 с шампиона Лудогорец (ВИДЕО)

Марселиньо откри за гостите, но капитанът Мартин Райнов изравни за старозагорци

Берое завърши 1:1 срещу Лудогорец в мач от II кръг на ППЛ. Двата тима изиграха страхотен двубой под Аязмото, а Берое определено имаше повече чисти положения от своя съперник и може да съжалява за победата. Марселиньо откри за гостите в 58-та минута, а Райнов изравни само четири минути по-късно.

В 58-та минута бърза атака за гостите завърши с попадение на Марселиньо. Мисиджан намери Сисиньо, който центрира, а капитанът на Лудогорец се разписа с плътен удар от границата на малкото наказателно поле за 0:1.

Четири минути след това Берое изравни. След добра атака за домакините Цветков комбинира с Цонев, който бе съборен, но топката попадна в Райнов и той се разписа с убийствен удар от около 30 метра в горния десен ъгъл за 1:1.

В следващия кръг Берое гостува на  Верея в градско дерби на „Трейс арена“. Срещата от III кръг на първенството е насрочена за 3 август от 20:45 часа.

Снимка: beroe.bg