Берое победи Левски за трети път (ВИДЕО)

Мартин Камбуров вкара 2 и вече има 219 гола в елита, Бриджидо откри, а Божинов се разписа от дузпа

Берое победи напълно заслужено Левски с 3:1 в последния кръг от сезона и завършиха на четвъртото място с 58 точки. „Сините“ са трети с 66 и запазиха силите си за баража за Лига Европа срещу Етър.

„Зелените“ започнаха по-активно срещата и логично поведоха в резултата в 28-та минута чрез Бриджидо, който се разписа с хубав удар от въздуха. Пет минути след подновяването на играта Мартин Камбуров удвои аванса на Берое със своя гол №15 за сезона и №218 в елита. Валери Божинов намали от дузпа в 70-та минута. Мартин Камбуров добави още едно попадение за крайното 3:1 със своя гол №219 в най-високото ниво на българския футбол.

Това бе трети успех за Берое над Левски през сезона.