Берое победи Славия с 2:1 (ВИДЕО)

Мартин Камбуров с гол номер 256 в елита

Берое се наложи с 2:1 над Славия в домакинството си в среща от 17 кръг на Първа лига.

Капитанът Мартин Камбуров откри резултата с попадение номер 256 в елита на България, а попадението дойде в 33-ата минута. Влезлият като резерва Питър Макрилос успя да изравни в 61-ата минута. Само девет минути след това Тунгара отново даде преднина за Берое за 2:1. Десет минути преди края на мача Томбак от гостите бе отстранен с директен червен картон и Славия завърши мача с намален състав.

Така Берое временно измести Локомотив (Пловдив) от шестото място с актив от 24 точки, с една повече от „черно-белите“. Славия остана на петата позиция с 27 точки.

В следващия кръг Берое гостува на Ботев във Враца, а двубоят е насрочен за 4 декември от 12:30 часа.