Берое унижи с 3:1 Левски на „Герена“ (ВИДЕО)

Мартин Камбуров вкара нови 2 гола и достигна кота 221 в кариерата си

Берое победи Левски с 3:1 в мач от 5-ия кръг на първенството. Старозагорци изиграха много силен двубой и спечелиха напълно заслужено, а Мартин Камбуров добави 2 гола към сметката си. Мачът бе прекъснат малко след началото за около 20 минути заради проблем с осветлението.

„Зелените“ започнаха по-добре мача и владееха инициативата през първата част. Берое излезе напред в резултата в 18-та минута след гол на Педро.

След почивката гостите довършиха противника. Мартин Камбуров удвои в 54-та минута, а 13 минути по-късно отбеляза отново, реализирайки своето попадение номер 221 в елита на България. Това бе и 20-и гол за Камбуров във вратата на „сините“ в досегашната му кариера.

Франко Мазурек намали в 75-та минута на мача.

В следващия кръг Берое приема „Ботев“ (Пловдив) на 17 август, събота, от 18:00 часа.