Берое загуби с 0:1 от Арда, но е на бараж срещу Ботев (ВИДЕО) - DC news

Берое загуби с 0:1 от Арда, но е на бараж срещу Ботев (ВИДЕО)

Светослав Ковачев вкара единствения гол за домакините, Симеон Мечев нацели гредата от дузпа за гостите

Берое загуби от Арда с 0:1 като гост в среща от последния кръг на първенството в Първа лига. Домакините откриха резултата в 10-ата минута след попадение на Светослав Ковачев. До края на полувремето „зелено-белите“ бяха по-активни, но нов гол не падна.

През втората част Берое бе много по-активния отбор на терена и имаше своите положения. В 79-ата минута Симеон Мечев нацели напречната греда от 11-метров наказателен удар. Резултатът се запази до края на срещата.

В другия двубой Локомотив (Пловдив) и ЦСКА 1948 завършиха 1:1 след попадение за гостите в 99.-ата минута.

Баражът за участие в Лигата на конференциите ще бъде от 18:30 часа в събота, 28 май, на Футболен комплекс „Ботев 1912“.

Снимка: beroe.bg